Skip links

Avenir Cosmetology

strona dla salonu SPA z Warszawy

zobacz online

Pani Patrycja, właścicielka salonu medycyny kosmetycznej Avenir zgłosiła się do nas w celu stworzenia nowej strony www jej salonu. Całość realizacji utrzymana jest w bardzo delikatnej, kobiecej estetyce i eleganckiej kolorystyce. Miłego przeglądania.

DATA

2018

KLIENT

Avenir Cosmetology

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

W celu podkreślenia wyjątkowego miejsca jakim jest salon, zdecydowaliśmy się na 2 odważne kolory: wyrazistą czerwień i ponadczasowy odcień koloru złotego. Całość elegancko dopełnia stonowany szary.

Rezultat

Zaprojektowaliśmy elegancką i stonowaną szatę graficzną, uprościliśmy również stronę rezygnując z niepotrzebnych i odciągających uwagę elementów. Dzięki temu powstała strona której przeglądanie jest intuicyjne oraz przyjemne!

Moja poprzednia strona (można ją obejrzeć tutaj) nie wyglądała zbyt atrakcyjnie. Klienci często pytali kiedy wreszcie będę miała nową. Dzięki współpracy z wizerunekwsieci.pl udało się nam stworzyć nową, przejrzystą, elegancką, minimalistyczną a przy tym bogatą w treści stronę www. Serdecznie polecam, nie zawiodą się Państwo!

Patrycja, Avenir Cosmetology

Certyfikat SSL

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, który gwarantuje poufność i bezpieczeństwo danych przesyłanych w obrębie strony.

Szybkość

Strona ładuje się bardzo szybko i działa bez żadnych problemów dzięki optymalizacji strony jak i stabilnemu hostingowi.

Wersja mobilna

Projektując tę stronę, zadbaliśmy również o to, aby strona wyglądała dobrze na każdym urządzeniu.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt