Skip links

Centrum Edukacji i Biznesu

strona dla firmy szkoleniowej

zobacz online

Pani Kinga,  długo szukała firmy, która zajmie się odświeżeniem strony jej firmy. Zaciekawiona naszymi dotychczasowymi projektami , skontaktowała się z nami i od razu zaczęliśmy działać.
Miłego przeglądania.

DATA

2019

KLIENT

CEiB

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

Jak pokazać katalog szkoleniowy w ciekawy i atrakcyjny sposób? Jak przedstawić program szkolenia tak, aby był intuicyjny i czytelny? Lista pytań na które musieliśmy sobie odpowiedzieć była naprawdę długa.

Rezultat

Nowa strona wygląda bardzo nowocześnie. Nawigacja po niej jest bardzo prosta i intuicyjna, a same treści są zaplanowane w taki sposób, aby przyswoić jak najwięcej informacji. Zobaczcie zresztą sami jak wygląda nowa strona CEiB.

Nowa strona wygląda bardzo profesjonalnie. Informacje są pokazane w bardzo czytelny sposób, a to dla mnie była kluczowa kwestia.

Kinga, CEiB

Czytelny układ

Sama strona jak również treści na niej zawarte są bardzo czytelne. Dzięki temu, nawigacja po stronie nie sprawia żadnych problemów.

Szybkość działania

Pomimo dużej liczby multimediów na stronie, działa ona błyskawicznie. To zasługa optymalizacji: kompresji zdjęć, optymalizacji kodu strony i wielu innych czynników, które mają istotny wpływ na szybkość działania strony.

Optymalizacja SEO

Dzięki odpowiednim zabiegom i działaniom, strona CEiB zajmuje czołowe miejsca w Google na najważniejsze słowa kluczowe.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt