Skip links

Kancelaria prawna

strona dla kancelarii prawniczej

zobacz online

Pan Adam, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, zgłosił się do nas jakiś czas temu. Potrzebował bardzo prostej strony, obrazującej problem z jakim borykają się jego klienci. Strona miała być w założeniu czytelna, intuicyjna i skłaniająca do kontaktu.

DATA

2018

KLIENT

Kancelaria prawna

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

Czy da się zaprojektować stronę kancelarii prawnej, w sposób inny niż wszystkie? Nie chcieliśmy projektować kolejnej, nudnej strony kancelarii prawnej, dlatego podeszliśmy do tematu w nieco inny sposób. Chcieliśmy też, aby strona była czytelna i funkcjonalna w użytkowaniu. Jak nam wyszło? Sprawdźcie sami!

Rezultat

Pracując nad tym projektem, postawiliśmy sobie 2 cele: łatwość odnajdywania najważniejszych informacji oraz przejrzysty układ strony. W celu zbudowania zaufania odwiedzających, zdecydowaliśmy się na ciekawy i delikatny odcień zielonego. Całość elegancko dopełniają stonowane zdjęcia, które zostały specjalnie dobrane do tego projektu.

Strona firmowa kancelarii zdecydowanie wyróżnia się od innych stron firm prawniczych. Dodatkowo, elegancki i minimalistyczny design przekładają się na jej wysoką funkcjonalność.

Adam, kancelaria prawna

Czytelny układ

Sama strona jak również treści na niej zawarte są bardzo czytelne. Dzięki temu, nawigacja po stronie nie sprawia żadnych problemów.

Szybkość działania

Czy to możliwe, aby strona ładowała się mniej niż w sekundę? Dzięki wszechstronnej optymalizacji i wydajnym serwerom, czas ładowania strony to 620 ms. Sprawdź wyniki testu tutaj!

Szybkość kontaktu

w nagłówku strony, dodaliśmy przycisk umożliwiający bezpośrednie połączenie z kancelarią. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu potencjalni klienci nie muszą tracić czasu na wyszukiwanie telefonu kontaktowego.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt