Skip links

kapef.pl

mocno odświeżona strona dla biura rachunkowego z Warszawy

zobacz online

Po ponad 4 latach od realizacji poprzedniej wersji strony podjęliśmy się odświeżeniem strony biura rachunkowego, którą wykonaliśmy kilka lat temu. I podobnie jak ostatnio, wyszło nam świetnie.

DATA

2020

KLIENT

Kapef

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

Naszym głównym celem podczas odświeżania strony internetowej Kapef, było maksymalne zwiększenie konwersji oraz odświeżenie wizerunku firmy. Jak wyszło? Zobacz i przekonaj się sam!

Rezultat

Projektując nową wersję strony skupiliśmy się aby potencjalny klient łatwo odnalazł interesujące go informacje. Oprócz tego postawiliśmy na nowoczesne czcionki i nowoczesny design.

„Podobnie jak poprzednio, wizerunekwsieci.pl stanęło na wysokości zadania. Z pewnością nowa strona jest lepsza niż jej poprzednia wersja, zajmuje jeszcze wyższe pozycje w Google i co ważne, pozyskuje znaczne ilości nowych potencjalnych klientów”

Paweł, kapef.pl

Konwersja

Współczynnik konwersji wzrósł o ok 15% w porównaniu do poprzedniej wersji strony, głównie ze względu na bardzo intuicyjny layout.

Szybkość

Strona ładuje się bardzo szybko i działa bez żadnych problemów dzięki optymalizacji strony jak i stabilnemu hostingowi.

Wersja mobilna

Projektując tę stronę, zadbaliśmy również o to, aby strona wyglądała dobrze na każdym urządzeniu.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt