Skip links

kapef.pl

strona dla biura rachunkowego z Warszawy

zobacz online

Czy strona dla firmy księgowej musi być nudna i monotonna? Nie! Powinna być najlepszą wizytówką firmy – profesjonalną i godną zaufania. Z wielkim zaangażowaniem podjęliśmy się realizacji tej strony.

DATA

2016

KLIENT

Kapef

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

Naszym głównym celem podczas tworzenia nowej strony internetowej Kapef, było przedstawienie firmy jako firmy profesjonalnej, wiarygodnej, poważnej, ale też przyjaźnie nastawionej dla klienta. Czy się udało? Zobacz i przekonaj się sam!

Rezultat

Zaprojektowaliśmy elegancką i stonowaną szatę graficzną, uprościliśmy również stronę rezygnując z niepotrzebnych i odciągających uwagę elementów. Dzięki temu powstała strona której przeglądanie jest intuicyjne oraz przyjemne!

„Chciałem, by strona była przejrzysta, elegancka, ale jednocześnie nowoczesna. Strona miała być, w moim wyobrażeniu, wizytówką naszego biznesu – profesjonalną i godną zaufania, tak jak Kapef’. Chciałem, by wszystkie niezbędne informacje dla klienta były łatwo dostępne, podane w przystępnej formie zarówno tekstowo, jak i graficznie”.

Paweł, kapef.pl

Certyfikat SSL

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, który gwarantuje poufność i bezpieczeństwo danych przesyłanych w obrębie strony.

Szybkość

Strona ładuje się bardzo szybko i działa bez żadnych problemów dzięki optymalizacji strony jak i stabilnemu hostingowi.

Wersja mobilna

Projektując tę stronę, zadbaliśmy również o to, aby strona wyglądała dobrze na każdym urządzeniu.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt