Skip links

mamowato.pl

najlepszy blog parentingowy

zobacz online

Patrycja dla której zrealizowaliśmy nową odsłonę jej bloga pisze o kreatywnych zabawach dla dzieci, pokazuje ciekawe zabawki i pomoce, dużo czerpie z metody Montessori. Brzmi ciekawie?

DATA

2020

KLIENT

mamowato.pl

KATEGORIA

strony www, e-commerce

Cel projektu

Głównym założeniem tego projektu, było gruntowne odświeżenie bloga oraz wdrożenie e-sklepu. Patrycji bardzo zależało na czytelności i łatwości nawigacji po jej ciekawym i pełnym wartościowych wpisów blogu.

Rezultat

Dzięki dobrze dobranym kolorom i odpowiedniemu rozmieszczeniu elementów, całość bloga prezentuje się bardzo dobrze. Warto dodać iż po wdrożeniu nowej wersji bloga, ilość odsłon wzrosła o około 40%! To znakomity wynik.

Nowy blog wygląda wspaniale, wpisy są bardzo czytelne, sklep działa jak należy i do tego zawszę mogę liczyć na Wasze wsparcie.

Patrycja, mamowato.pl

Czytelne wpisy

Dzięki rezygnacji z bocznych widgetów i zastosowaniu dużej ilości zdjęć we wpisach blog wygląda rewelacyjnie!

Sklep online

Wdrożyliśmy również sklep, gdzie produkty w wersji cyfrowej są dostępne natychmiast po zakupie

Optymalizacja SEO

Dzięki optymalizacji, znaczna większość ruchu na blogu pochodzi z wyszukiwarek

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt