Skip links

onewaytravel.pl

strona dla organizatora wycieczek

zobacz online

Pani Jakub, organizator wycieczek w najdalsze zakątki świata potrzebował nowej strony. Z założenia, nowa strona miała być atrakcyjna wizualnie, tak aby zachęcić do wyjazdu razem z onewaytravel. Jak wyszło? Zobaczcie sami

DATA

2019

KLIENT

sklep z ebookami

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

Projektując stronę, szczególną uwagę zwróciliśmy na zaprezentowanie wycieczek, ich programu oraz galerii zdjęć. Postaraliśmy się, aby całość była ciekawa pod kątem wizualnym a jednocześnie czytelna i łatwa w odbiorze.

Rezultat

W rezultacie strona główna jak podstrony wycieczek wyglądają znakomicie. Odpowiednio dobrane zdjęcia, czytelny program każdej z wycieczek oraz zdjęcia z wyjazdów sprawiają, że na następny urlop chce się pojechać z Kubą z onewaytravel.
Zobaczcie sami
❤️❤️❤️

Nasza nowa strona jest bardziej przejrzysta i przyjazna oku. Serdecznie polecam usługi Mateusza z wizerunekwsieci.pl

Kuba, onewaytravel.pl

Czytelny układ

Dzięki czytelnemu układowi strony jak i stron wycieczek, strona prezentują się znakomicie!

Szybkość działania

Strona wczytuje się błyskawicznie. To zasługa wydajnego serwera jak i zaawansowanej optymalizacji strony.

Wersja mobilna

Nie zapomnieliśmy również o użytkownikach mobilnych. Zadbaliśmy o to, aby proces zakupu e-booków był równie prosty i intuicyjny jak w wersji na komputer.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt