Skip links

OpenHR

strona dla firmy z branży HR

zobacz online

Pana Adam, właściciel firmy z branży HR po długich rozmowach zdecydował się na powierzenie nam wykonania nowej strony internetowej jego firmy. Nasze dotychczasowe realizacje idealnie wpasowywały się w gust właściciela OpenHR, stąd zrozumieliśmy się niemal od razu. Miłego przeglądania.

DATA

2018

KLIENT

OpenHR

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dlatego głównym celem podczas tworzenia strony dla firmy OpenHR było zachęcenie odbiorców do zapoznania się z ofertą firmy i kontaktu. Poprzez czytelne i zrozumiałe rozmieszczenie elementów udało się ten cel osiągnąć. Całość elegancko podkreśla fuksjowa kolorystyka i wysokiej jakości zdjęcia.

Rezultat

Strona przedstawia ofertę w bardzo przystępny sposób, zwracając uwagę zarówno na treść, jak i czytelną oprawę graficzną. Strona utrzymana jest w barwach fuksji. Kolor ten nawiązuje do logotypu, a całość w połączeniu z wyselekcjonowanymi zdjęciami wygląda znakomicie. Wersja mobilna wygląda równie dobrze jak ta na komputer.

Serdecznie dziękuję za Państwa zaangażowanie i czas poświęcony na naszą stronę! Nowa strona bardzo mi się podoba!

Adam, OpenHR

Certyfikat SSL

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, który gwarantuje poufność i bezpieczeństwo danych przesyłanych w obrębie strony.

Szybkość

Strona ładuje się bardzo szybko i działa bez żadnych problemów dzięki optymalizacji strony jak i stabilnemu hostingowi.

Wersja mobilna

Projektując tę stronę, zadbaliśmy również o to, aby strona wyglądała dobrze na każdym urządzeniu.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt