Skip links

Radca prawny

strona dla kancelarii prawniczej

zobacz online

Dla Pana Łukasza, zaprzyjaźnionego radcy prawnego, podjęliśmy się realizacji landing page. To była dość szybka realizacja, w zaledwie 3 dni udało się nam stworzyć i wdrożyć projekt strony!

DATA

2018

KLIENT

Radca prawny Łukasz Maciołek

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

Z założenia, strona miała być czytelna i intuicyjna w obsłudze. Nie chcieliśmy projektować kolejnej, nudnej strony kancelarii prawnej, jak wyszło? Sprawdźcie sami!

Rezultat

Jako że strona nie zawiera wiele treści, dobraliśmy odpowiedni font, wyraziste zdjęcia i stonowane kolory. Całość wygląda bardzo nowocześnie i elegancko jednocześnie.

Zależało mi na czasie, jednak miałem obawy czy przez krótki czas realizacji jakość strony będzie na wysokim poziomie. Myliłem się, dzięki sprawnej realizacji i dużemu doświadczeniu, strona robi naprawdę dobre wrażenie i jej jakość jest na bardzo wysokim poziomie.

Łukasz, radca prawny

Czytelny układ

Strona jak również treści na niej zawarte są bardzo czytelne. Dzięki temu, nawigacja po stronie nie sprawia żadnych problemów.

Szybkość działania

Strona dzięki wydajnym serwerom i optymalizacji strony ładuje się w mniej niż sekundę!

Wersja mobilna

Podczas projektowania strony, zadbaliśmy o to, aby wyglądała dobrze na każdym urządzeniu,

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt