Skip links

Rett og slett

strona dla szkoły językowej online

zobacz online

Pani Patrycja, właścicielka i założycielka szkoły języka norweskiego “Rett og slett” długo szukała firmy, która zajmie się stworzeniem dla niej strony www. Zauroczona naszymi dotychczasowymi projektami , odezwała się do nas i zrozumieliśmy się doskonale, po norwesku 😉 Całość utrzymana w delikatnej, kobiecej estetyce w skandynawskiej kolorystyce.
Miłego przeglądania.

DATA

2018

KLIENT

Rett og slett

KATEGORIA

strony www, e-commerce

Cel projektu

Czy można w jednym projekcie połączyć surowy norweski krajobraz z dobrym i intuicyjnym designem? Można, taka jest własnie strona rettogslett.pl 

Rezultat

Skoro szkoła języka norweskiego, to strona musi mieć skandynawski charakter. Idealnie dobrane zdjęcia i pełne życia kolory – to sprawia, że strona wygląda znakomicie

Przed realizacją strony obawiałam się dwóch rzeczy – po pierwsze, jak wpłynie na proces tworzenia fakt, że nie mam jasnego obrazu strony? Lubię, kiedy czasem ktoś mi podpowie, w jakim kierunku lepiej pójść, a często słyszę “to Pani wybór”. Druga sprawa – komunikacja. Czy faktycznie się dogadamy? Czy ja swoim językiem laika, będę wiedziała, jak przekazać to, czego chcę?

Chciałam, by strona była przejrzysta, nieprzekombinowana, ale jednocześnie nowoczesna. strona miała być, w moim wyobrażeniu, wizytówką kobiecego biznesu, jakim jest ‘Rett og Slett’. Chciałam, by wszystkie niezbędne informacje dla klienta były łatwo dostępne, podane w przystępnej formie zarówno tekstowo, jak i graficznie.

Okazało się, że mimo moich obaw, wizerunekwsieci.pl potrafił nie tylko sprostać moim oczekiwaniom, ale z mojej – początkowo niejasnej i dość mglistej wizji – wyczarować coś, co spełniło moje wymagania w 100%! Polecam serdecznie, szczególnie osobom nie do końca pewnym swojej koncepcji. Tu zawsze można liczyć na doradztwo a przede wszystkim na każdym etapie realizacji zlecenia możecie liczyć na świetny i szybki kontakt. Uwielbiam pracować z profesjonalistami – dlatego cieszę się, że zdecydowałam się, by moja strona powstała we współpracy z wizerunekwsieci.pl

Patrycja, rettogslett.pl

Sklep z e-bookami

Dla Pani Patrycji zrealizowaliśmy również sklep z e-bookami. Oprócz samego sklepu, zajęliśmy się również przygotowaniem e-booków.

Newsletter

W dzisiejszych czasach newsletter to potężne narzędzie do e-mail marketingu. Dla Pani Patrycji wdrożyliśmy intuicyjny w obsłudze system do wysyłania newsletterów do swoich czytelników. Co ważne, jest on w pełni zgodny z RODO.

Optymalizacja SEO

Dzięki odpowiednim zabiegom i działaniom, strona rettogslett.pl zajmuje czołowe miejsca w Google na najważniejsze słowa kluczowe.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt