Skip links

solutiontrade.pl

strona dla firmy przemysłowej

zobacz online

Pani Łukasz, właściciel firmy Solution Trade potrzebował nowej strony, która będzie prezentować szeroką gamę produktów oferowanych przez jego firmę.

DATA

2020

KLIENT

Solution Trade

KATEGORIA

strony www

Cel projektu

Głównym celem tego projektu, było przedstawienie maszyn z  bogatej oferty firmy w czytelny i nowoczesny sposób. Klientowi zależało również, aby strona wyglądała równie dobrze na urządzeniach mobilnych. 

Rezultat

Dzięki dobrze dobranym kolorom i odpowiedniemu rozmieszczeniu elementów, całość strony jest ciekawa pod kątem wizualnym a jednocześnie czytelna i łatwa w odbiorze. Sama zaś strona równie dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych.

Nasza nowa strona jest bardzo czytelna, przez co najważniejsze informacje o maszynach jakie mamy w ofercie są dobrze wyeksponowane. Sprawna i bezproblemowa realizacja, polecam!

Łukasz, Solution Trade

Czytelny układ

Dzięki czytelnemu układowi strony jak i stron produktów, strona prezentują się znakomicie!

Szybkość działania

Strona wczytuje się błyskawicznie. To zasługa wydajnego serwera jak i zaawansowanej optymalizacji strony.

Wersja mobilna

Strona prezentuje się równie dobrze na urządzeniach mobilnych.

Podoba Ci się ten projekt?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Zamów projekt